Використання мембран EPDM для гідроізоляції протипожежних і інших резервуарів, полігонів токсичних і побутових відходів, підземних споруджень, фундаментів і т.д.

Унікальні властивості гумових мембран EPDM дозволяють застосовувати їх у найрізноманітніших випадках, коли потрібно забезпечення надійної і довговічної гідроізоляції. При цьому в залежності від конструктивних особливостей споруди і ії функціонального призначення можливе застосування гумових мембран як з фіксацією до основи, так і без фіксації.

Фіксація гумових мембран до основи (наприклад, при гідроізоляції бетонних резервуарів, фундаментів і т.д.) здійснюється як механічним способом, так і за допомогою спеціальних клеючих адгезивів. При цьому технологія укладання гумових мембран відповідає технології влаштування цілком склеєних і механічно закріплених покрівель.

Використання гумових мембран EPDM без фіксації до основи (наприклад при гідроізоляції полігонів токсичних і побутових відходів, відкритих резервуарів і т.п.) вимагає забезпечення привантаження для захисту мембрани від ушкодження і недопущення її зрушень як у випадку з баластованими або інверсійними покрівлями.

У залежності від характеру основи і шару, що баластує, може знадобитися використання підстилаючого і захисного шарів з натуральних (пісок) або синтетичних (геотекстиль) матеріалів.

м.Вінниця, пожрезервуар заводу «Барлінек»


Приватне підприємство "ВінпроектПромкомплекс", 21050, м. Вінниця, вул. 1 травня, 57
тел./факс: 8(0432)55-21-78, 55-21-79, Е-mail:
Яндекс.Метрика