Покрівельні системи для будь-якої покрівлі


Firestone RubberGard® EPDM Покрівельні Системи пропонує кілька способів монтажу EPDM мембран, включаючи баластування гравієм або плитами, суцільне приклеювання EPDM мембрани або механічне кріплення різними типами кріплення. Замовник може вибрати найбільше оптимальну систему для конкретного проекту.

Баластова система (У)

При Firestone Баластовій Системі листи мембрани EPDM вільно укладаються на відповідній основі. Сусідні листи перехльостуються мінімум на 100 мм і шви склеюються за допомогою самоклеючої стрічки Firestone QuickSeam Splice Tape; периметр покрівлі і місця примикань виконуються згідно специфікацій Firestone. Як тільки шви склеєні, мембрана EPDM фіксується на місці за допомогою баласту з митого гравію або гладких бетонних плит вагою мінімум 50 кг/кв.м.
Firestone Інверсійна Система - різновид звичайної баластової системи, що ідеально підходить для покрівель з інтенсивним рухом, або для суворих кліматичних умов. Великі листи EPDM відділені від баласту шаром вологостійких теплоізоляційних плит і геотекстилем, які вільно укладаються на мембрану.
Баластова або Інверсійна система може бути змонтована на будь-якому будинку, розрахованому на додаткове навантаження від баласту, з покрівлею, що має ухил не більш 1:6.
Переваги системи:
 • Низька вартість монтажу
 • Використання широких листів EPDM
 • Мала кількість швів
 • Висока швидкість монтажу

м.Київ, Палац культури “Україна”
Цілком приклеєна система (FА)

У Firestone Цілком Приклеєній Системі листи EPDM наклеюються безпосередньо на підходящу основу за допомогою монтажного клею Firestone Bonding Adhesive. Листи, що примикають друг до друга, перехльостуються мінімум на 100 мм. і шви склеюються за допомогою самоклеючої стрічки Firestone QuickSeam Splice Tape так, щоб сформувати суцільну водонепроникну мембрану. Периметр покрівлі і всі місця примикань виконуються згідно специфікацій Firestone.
Firestone Цілком Приклеєна Система підходить для покрівель зі складною конфігурацією, дахів з нестандартними формами і для будь-яких покрівель, що мають обмежену несучу здатність, але за умови, що основа під мембрану сумісна з клеями.
Переваги системи:
 • Застосовна для покрівель з будь-яким ухилом
 • Застосовна для покрівель з нестандартної конфігурацією
 • Мала вага
 • Опір високим вітровим навантаженням
м.Вінниця, корпуси заводу «Кристал», рік встановлення - 1994Firestone Системи, Що Механічно Закріплюються

Firestone пропонує три варіанти механічного кріплення RubberGard® EPDM мембран: RМА, МА і ВІ, Також може застосовуватися комбінація цих механічних кріплень.
Firestone Покрівельні Системи, Що Закріплюються Механічно, підходять для покрівель з основою, що забезпечує достатній опір на висмикування для системи кріплення. Ухил покрівлі не повинен перевищувати 1:3

Firestone RMA Система

Firestone RМА Система являє собою легку за вагою, цілісну систему, що механічно закріплюється, застосовувану як альтернативу традиційним системам Firestone MAS і ВІ. Ключовим елементом системи є QuickSeam RMA Стрічка — стрічка з армованої EPDM мембрани шириною 254 мм з самоклеючими смугами з QuickSeam Splice Тарі по обох краях.
У цій Покрівельній Системі стрічки RМА укладаються на відповідну основу і механічно прикріплюються до покрівлі. Відстань між стрічками і/або елементами кріплення залежить від вітрових навантажень. Потім великі листи EPDM приклеюються до механічно закріплених стрічок RМА, використовуючи стандартну технологію влаштування шва QuickSeam Splice Tape. По периметрі покрівлі листи мембрани можуть бути також цілком приклеєні до основи замість використання самоклеючої стрічки RМА. Листи, що примикають друг до друга перехльостуються мінімум на 100 мм, і шви склеюються за допомогою самоклеючої стрічки QuickSeam Splice Tape так, щоб сформувати суцільну водонепроникну мембрану.
Переваги системи:
 • Мембрана не проколюється кріпильними елементами
 • Використання широких листів EPDM
 • Висока швидкість монтажу
 • Мала кількість швів
 • Мала вага
 • Естетичний вигляд
м.Вінниця, санаторій «Радон»

Firestone МАS Система

У Firestone MAS Системі використовуються широкі листи EPDM, що вільно укладаються на відповідну основу. По периметрі листи мембрани можуть бути або приклеєні, або прикріплені механічно. Листи мембрани до основи кріпляться механічно за допомогою рейок, що містяться поверх листів і/або усередині швів листів, що примикають. Відстань між рейками при необхідності може мінятися в залежності від вітрових навантажень. Рейки захищені за допомогою 150-ти мм самоклеючої стрічки Firestone QuickSeam Batten Cover Strip. Листи, що примикають друг до друга при використанні притискної рейки у шві перехльостуються мінімум на 200 мм, всі інші шви на 100 мм. Усі шви склеюються за допомогою самоклеючої стрічки QuickSeam Splice Таре.
Переваги системи:
 • використання широких листів EPDM
 • висока швидкість монтажу
 • мала кількість швів
 • невелика вагаFirestone BIS Система ("Рейка у шві")

Firestone BIS Система ("Рейка у шві») — варіант МА системи, у якій використовуються більш вузькі листи EPDM. Можна використовувати або звичайну мембрану, або армовану. По периметрі листи мембрани можуть бути або приклеєні, або прикріплені механічно. Листи мембрани кріпляться до основи механічно за допомогою відповідного кріплення посередині швів листів, що примикають. Взаємне розташування рейок може бути різним, у залежності від вітрових навантажень і ширини використовуваних листів.
Листи, що примикають друг до друга перехльостуються мінімум на 200 мм по довжині і на 100 мм по ширині листів. Усі шви склеюються за допомогою самоклеючої стрічки QuickSeam Splice Тарі.
Переваги системи:
 • Підходить для покрівель з нестандартною конфігурацією
 • Здатна витримувати великі вітрові навантаження
 • Низька вартість матеріалу
 • Невелика вага


Приватне підприємство "ВінпроектПромкомплекс", 21050, м. Вінниця, вул. 1 травня, 57
тел./факс: 8(0432)55-21-78, 55-21-79, Е-mail:
Яндекс.Метрика